Co wchodzi w zakres pakietu?

Profesjonalny sprzęt

Fotobudki znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia wyprodukowane przez renomowaną firmę Smove. Oferowany przez nas model Fbox Pro uznawany jest za najlepszą dostępną na rynku klasyczną fotobudkę. Oprócz ogromnej ilości funkcji, cechuje go wiele praktycznych i korzystnych dla klienta rozwiązań jak np. podajnik na zdjęcia zlokalizowany z boku fotobudki, dzięki któremu klient nie traci opłaconego czasu wynajmu – po skończonej sesji, następna osoba może od razu rozpocząć kolejną sesję, bez niepotrzebnego oczekiwania na wydruk przed fotobudką i blokowania kolejnych osób.

Ze szczegółową specyfikacją techniczną urządzenia i opisem wszystkich funkcji można zapoznać się tutaj.

Czas

Ilość godzin które fotobudka spędzi na wydarzeniu, powinna być ściśle związana z liczbą osób biorących w nim udział. Zalecamy, aby przy wyborze pakietu brać pod uwagę również charakter imprezy. Zamawiający, w razie wątpliwości, może skonsultować z nami, który pakiet będzie dla niego najkorzystniejszy. Z przyjemnością dopasujemy ofertę do indywidualnych wymagań klienta.

Dojazd

 

Dojazd jest wliczony w cenę każdego pakietu, co oznacza, że w przeciwieństwie do innych firm, nie doliczamy z tego tytułu dodatkowych opłat. Obszar, na którym świadczymy nasze usługi to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie oraz świętokrzyskie.

Format wydruków do wyboru

To co wyróżnia nas spośród innych firm to fakt, że oferujemy wydruki zarówno w formacie 15x5cm jako “Paski”, jak również w formacie 10x15cm jako “Pocztówki”. Aby w pełni spełnić oczekiwania klienta, format wydruków jest indywidualnie uzgadniany przed imprezą. Dodatkowo jako jedni z niewielu na rynku, bez dodatkowych opłat, gwarantujemy w cenie drukowanie kopii zgodnie z zasadą “ilość osób na zdjęciu = ilość wydruków”, dzięki czemu żadna z osób korzystających z fotobudki nie zostanie bez swojego pamiątkowego wydruku.

Galeria online

 

Po zakończeniu usługi klient otrzymuje od nas dane dostępu do prywatnej galerii online, w której znajdują się wszystkie materiały wykonane przez fotobudkę w czasie imprezy. Organizator może przekazać dane dostępu do galerii uczestnikom zabawy, aby mieli oni możliwość oglądnięcia lub pobrania swoich zdjęć w wersji cyfrowej. Nasza galeria jest udostępniana bardzo szybko, zazwyczaj kilka godzin po imprezie, więc niejednokrotnie stanowi pierwszy materiał z wesela który otrzymują nowożeńcy.

Przykładową galerię zdjęć z imprezy można zobaczyć tutaj.

Animacje GIF

Każdą sesję zdjęciową składającą się na jeden wydruk, fotobudka automatycznie zapisuje w formacie GIF. Dzięki tej funkcji, w galerii którą udostępniamy znajdują się również zabawne Gify z imprezy. Animacje szczególnie przypadną do gustu osobom aktywnym w mediach społecznościowych, ponieważ stanowią ciekawe uzupełnienie tradycyjnych wydruków.

Przykładową galerię Gifów z imprezy można zobaczyć tutaj.

Liczba Szablonów

Każdy z naszych klientów ma możliwość wyboru kilku szablonów wydruków, które zostaną wykorzystane w czasie wydarzenia. W odróżnieniu od innych, nie stosujemy tylko jednego szablonu przy większych imprezach, ponieważ zależy nam, aby efekty pracy fotobudki były zróżnicowane i ciekawe. Liczba szablonów jest zależna od wybranego pakietu: im większy pakiet, tym więcej wydruków, dlatego z każdym kolejnym pakietem oferujemy większą liczbę szablonów. Takie rozwiązanie sprawia, że wydruki są różnorodne i prezentują się o wiele lepiej np. w Księdze Gości.

Przykładowe szablony wydruków można zobaczyć tutaj.

Personalizacja wydruków

Aby w pełni zadowolić klienta, szablony wydruków są spersonalizowane. Projektujemy na nich datę, nazwę wydarzenia, imiona Młodej Pary/Solenizanta, logo firmy lub cokolwiek innego, co życzy sobie zamawiający.

Tło fotograficzne

Aby sesja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, konieczne jest użycie odpowiedniego tła fotograficznego. Do dyspozycji oferujemy kilka wzorów, aby klient przed wydarzeniem mógł zdecydować, które z nich ma zostać użyte. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wydruki, istnieje również możliwość skorzystania z kilku różnych teł w czasie jednej imprezy.

Gadżety tematyczne

Gadżety stanowią istotny element udanej zabawy z fotobudką, dlatego ważne, aby wybór był duży, a gadżety pomysłowe. Z tego powodu, do wykorzystania udostępniamy całą masę kreatywnych rekwizytów, z którymi można pozować do zdjęć takich jak m.in. maski, kapelusze, peruki, okulary czy tabliczki z zabawnymi hasłami. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Opieka Asystenta

Przez cały czas przy urządzeniu znajduje się asystent, który jest odpowiedzialny za obsługę techniczną urządzenia. Jego zadaniem jest montaż i demontaż całego sprzętu oraz pomoc osobom korzystającym z fotobudki. Asystent pełni również rolę animatora, który zadba aby zdjęcia były jak najciekawsze, a możliwości i funkcje urządzenia zostały w pełni wykorzystane przez użytkowników.

Green Screen

Urządzenie jest przystosowane do robienia zdjęć w technologii Green Screen, która pozwala na komputerowe wklejenie w tło dowolnego obrazu. Funkcja Green Screen może świetnie sprawdzić się np. w trakcie imprez dla dzieci, ponieważ pozwala na wykonanie zdjęcia, na którym obok dziecka stoi wirtualnie dodana np. postać z bajki. Skorzystanie z Green Screen w naszej ofercie nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.

Księga Gości

Księga Gości to dodatkowa usługa, która stanowi doskonałe uzupełnienie wynajmu fotobudki. Pozwala ona gościom wklejać wydruki z fotobudki do specjalnie przygotowanej księgi i pisać w niej pamiątkowe życzenia. Album z wklejonymi zdjęciami, w połączeniu z kreatywnymi życzeniami, zawsze okazuje się niezwykle cenną i sentymentalną pamiątką, którą można zachować na wiele lat.

Księgę Gości można zakupić na własną rękę lub skorzystać z naszej oferty. Jeśli klient zdecyduje się na Księgę Gości przygotowaną przez naszą firmę, otrzyma kilkadziesiąt projektów okładki do wyboru. Każda nasza Księga Gości jest spersonalizowana, co oznacza, że na okładce znajdują się imiona Młodej Pary/Solenizanta i data wydarzenia, dodatkowo istnieje też możliwość napisania na pierwszej stronie tekstu, który będzie skierowany do gości.

 

Cennik i dostępne pakiety

W celu sprawdzenia dostępności terminu i zapoznania się z indywidualną ofertą zapraszamy do kontaktu.

 

Promocja dostępna na hasło: FotoLove2021