Każdy kto planuje ważną uroczystość życzy sobie, aby wszystkie elementy były do siebie idealnie dopasowane. Aby spełnić te oczekiwania, w naszej ofercie znajduje się napis LOVE, który dzięki możliwości zmiany koloru za pomocą pilota, znakomicie uzupełni wystrój miejsca, podkreślając niezwykły charakter tego wyjątkowego dnia.

Dekoracja doskonale sprawdzi się na imprezach takich jak wesele czy poprawiny, ale może stanowić również element sesji fotograficznej, zaręczyn czy innych wydarzeń.

Napis jest podświetlony LED RGB, dzięki czemu do wyboru mamy kilkanaście kolorów z możliwością regulacji odcienia lub tryb automatycznej zmiany koloru z kilkoma programami świecenia (przeskok kolorów, stopniowy przepływ kolorów, stroboskop itp) . Całość tworzy świetny efekt, przyciąga uwagę gości i nadaje wyjątkowy klimat każdemu przyjęciu.

Dbając o bezpieczeństwo i estetykę zadbaliśmy, aby litery były dobrze dopasowane, tył napisu jest zabudowany, a widoczność przewodów ograniczona do minimum.

Pozwala to na eksponowanie napisu również na zewnątrz, jednak jest to możliwe tylko przy odpowiednich warunkach atmosferycznych. Podświetlane litery prezentują się bardzo efektownie zarówno w dzień jak i w nocy.

W ramach usługi zapewniamy transport i odbiór napisu, a także montaż i szkolenie z obsługi trybów pracy.

Cena dekoracji jest zależna od daty i miejsca wynajmu. Aby w pełni zadowolić klienta, zawsze dopasowujemy ofertę do jego oczekiwań.

W celu sprawdzenia dostępności terminu i zapoznania się z indywidualną ofertą zapraszamy do kontaktu.

 

Promocja dostępna na hasło: FotoLove2021